​Швидкий ремонт будинку за допомогою фасадних панелей

Швидкий ремонт будинку за допомогою фасадних панелей

Будинки з красивим фасадом завжди привертають увагу перехожих і надають власнику статус добротного господаря. Як швидко привести в порядок фасад старого будинку або облицювати стіни нового? Для вирішення цих питань існує дуже простий і економічно вигідний спосіб - це обробка фасадними панелями, або, по-іншому, сайдинг.

Своїй появі фасадні панелі зобов'язані жителям Північної Америки, які стали прибивати до стін будинків нависають один на одного дерев'яні дощечки. Такий спосіб обробки допомагав зберегти фасади сухими під час сезону дощів, при різких поривах вітру, так як вода просто скочувалася зі стін.

На сьогоднішній день за фасадними панелями дуже зручно заховати утеплювач стін, завдяки чому істотно знизяться майбутні витрати на опалення. Найчастіше панелі монтують на дерев'яну решітку, яка допомагає створити своєрідну повітряну вентильований подушку, що забезпечує не тільки додаткове збереження тепла, а й сухість в будинку.

Сучасні виробники фасадних панелей використовують для виготовлення своєї продукції полівінілхлорид - матеріал, який витримує температуру від -50 до +50 градусів, мало схильний до займання, абсолютно не проводить електричний струм і мінімально схильний до корозії, розшарування або впливу живих бактерій або цвілі.

Найбільш проблемним фрагментом майже будь-якого будинку є цокольне приміщення. Саме на його стіни припадають руйнівні навантаження, пов'язані з впливом дощу або талого снігу, а також різницею температури зовні і всередині приміщення. Тому для облицювання цоколя вибираються вінілові фасадні панелі з більш щільного матеріалу, який з легкістю витримує будь-які суворі кліматичні випробування.

Чим вигідні фасадні панелі

Сучасні будівельники віддають перевагу фасадним панелям, так як їх використання має тільки позитивні сторони:

можливість монтувати облицювальний матеріал на фасади з будь-яким фундаментом, за рахунок невеликої ваги;

високий коефіцієнт ударостойкости, навіть при низькій температурі;

збереження первозданного стану протягом тривалого терміну - до 50 років;

мінімальні витрати на догляд за зовнішнім виглядом - досить води і миючого засобу.

Різноманітність імітацій фасадних панелей під цеглу, дерево або камінь дозволяє буквально перетворити зовнішній вигляд будь-якої будівлі, надати йому доглянутий і респектабельний вигляд, а власника будинку на тривалий термін позбавити від додаткових витрат по зовнішньому ремонту.