​Як довго потрібно купувати будинок?

Перш за все, Обчислити, яку ціну ви можете заплатити за будинок

Ми поставили це як перший крок, але існує можливість для розбіжностей щодо того, першим обов'язковим кроком є тверде визначення того, скільки кредитних установ скаже, що ви можете заплатити. "Я думаю, що це залежить від ціни. Якщо це перша ситуація з покупцями (фінансування), це відмінна відправна точка". Сказавши це, деякі перші таймери у питанні покупки житла вважають, що відвідування модельних будинків, перш ніж мати фінансування це розумна альтернатива відправною точкою, оскільки багато будівельних компаній допомагають клієнтам обчислити доступну ціну.

На думку експертів, ті, хто вже мав будинок, відомий в галузі нерухомості, як покупці, які рухаються в кращий дім, мають певні знання про їх ціновий діапазон і можуть просунутися вперед і почати процес покупки, а потім зробити фінансування як вони йдуть. Експерти вважають, що першим кроком є уявлення про те, що можна заплатити.

"Люди, як правило, попередньо затверджують себе на умовах іпотеки, не спілкуючись з фінансовим експертом, і часто без потреби обмежують себе", - говорить він. "Не обмежуйте свої міркування, відкидаючи щось через проблеми фінансування, які ви, можливо, не розумієте". Загалом, будівельники вимагають початкового 20% і можуть запропонувати клієнтам платити за розділи, як будівництво. Деякі будівельники пропонують іпотечне фінансування, але, як і будь-яка кредитна пропозиція, варто порівняти кілька варіантів. Як правило, іпотечний платіж не повинен перевищувати 25-30% від щомісячного доходу і що вони повинні мати загальне уявлення про вартість страхування, податків, послуг тощо.