​Як правильно встановити шумоізоляції стелі в квартирі

Якісний ізоляційний матеріал, наприклад, базальтова вата, лляні мати з клоччя або коркове покриття, надійно поглинає шуми і є екологічно чистим виробом.

Є кілька способів шумоізоляції стелі в квартирі:

 • Підвісна стеля. В даному варіанті установки шумоізоляції металеві каркаси фіксуються на стелі. Потім в утворилися ніші укладається, що поглинає звук, матеріал.
 • Стеля підшивання. Тут металеві каркаси зі звукозахисних ватою обшиваються знизу плитами з гіпсокартону.
 • Натяжні стелі. У цьому варіанті звукоізоляційний матеріал обтягається тканиною або плівковим покриттям за допомогою спеціальних кронштейнів.
 • Якщо шумоізоляцію стелі в квартирі робити перший раз і одному, варіант успішного закінчення цієї роботи майже нульовий. Процес цей трудомісткий і довгий. У компаньйони краще взяти досвідченого фахівця, який займався установкою шумоізоляції.

  Але якщо ви вирішили все зробити сам, вам буде потрібно: гіпсокартонні плити, металеві профілі, кріплення, рулетка, рівень, олівець, герметик і мінеральна вата.

  На самому початку ремонту при установці шумоізоляції акриловим герметиком заповнимо шви і тріщини в стелі. Для першого профілю на одній зі стін наносимо межу нижче стелі на 15-20 мм. Тут вам знадобиться рівень. Робота по шумоізоляції стелі в квартирі переходить у вирішальну фазу.

  Дюбелями з покроковим відстанню 40-60 см по периметру приміщення кріпимо головний профіль. Потім наносимо розмітку для несучих основних напрямних профілів. Відстань між ними повинна становити 125 см. Саме таку ширину мають гіпсокартонні плити. На зазначених лініях кріпимо підвіси з проміжком в 40 см один від одного.

  Качественная швейная фурнитура купить по самой выгодной стоимости на саегодняшний день.

  Далі напрямні профілі фіксуємо саморізами на невеликій відстані від стін. Це необхідно зробити, щоб уникнути деформації стелі в майбутньому. Для поперечних напрямних розмітка наноситься рівна 60 см між профілями.

  Далі слід повне фіксування всієї конструкції. Отримані ніші на стелі треба заповнити мінеральною ватою. Це найнеобхідніший матеріал при установці шумоізоляції. І на завершення на профіль кріпимо саморізами гіпсокартон. Відстань між гвинтами треба робити не більше 20 см. Щоб стеля «дихав» і його не повело, між плитами залишається 2-3 мм простору. Після цього це щілини замазують будівельною сумішшю.

  Шумоізоляція стелі у квартирі дозволить вам насолоджуватися тишею і забути про існування галасливого сусіда зверху.