Заміна вікон на пластикові

Через вікна проходить сонячне світло й повітря, вони захищають від пилу та шуму. Але з часом дерев'яні вікна починають втрачати свій вигляд. Це може послужити приводом для заміни вікон на більш сучасні конструкції.

На сегодняшний день многие считают, что приобрести жилье у реки или озера - это несбыточная мечта. Но посетив сайт http://mayak-house.ru/hod-stroitelstva ЖК Маяк все мифы о несбыточной мечте развеются, так как это новое качественное жилье по доступным ценам с изумительной панорамой на прекрасную реку.

Звертаємо вашу увагу на те, що старі дерев'яні конструкції часто знаходяться в жалюгідному стані, що призводить до їх заміни. Один з варіантів - реконструювати їх - зняти кілька шарів фарби, забруднення, а іноді навіть замінити скла. А потім знову покрити захисним засобом і якщо треба, замінити засуви, ручки.

На це можна витрать близько місяця. Даний тип робіт дуже складний і витратний, ніж проста заміна. Старі вікна не мають спеціальних ущільнювачів, які використовуються в сучасних пластикових вікнах. Важливим є захистити квартиру від протягів.

ПВХ вікна

Конструкції з ПВХ зберігають тепло набагато краще, ніж дерев'яні рами. Варто відзначити, що металоконструкції добре тримають тепло й не залежать від погодних примх. Це допомагає створити позитивний мікроклімат в квартирах і службових приміщеннях. Тепло в приміщенні багато в чому залежить від того, якої товщини профіль ПВХ та кількості камер.

Пластикові вікна - це оптимальний вибір, так як краще захищає будинки та офіси від шуму. Сім'ї, які живуть в промзонах або поряд з жвавими вулицями добре знайомі з шумом. У таких умовах звичайні вікна не можуть допомогти, тому доводитися склити балкони та лоджії. Найвигіднішими склінням, є металопластикові конструкції. Пластикові вікна виглядають сучасніше, ніж дерев'яні.

Колір

Самим популярним і єдиним кольором є білий, багато хто вважає його більш привабливим. Але вироби з ПВХ мають багату кольорову палітру. Можна навіть вибрати колір, який імітує дерево.

Запітніння стекол усередині конструкції - це ознака браку. Необхідно звернутися у фірму, яка встановлювала вікна й відремонтувати по гарантії. Саме по собі запотівання вікон говорить про те, що приміщення погано провітрюється.

Так, як у квартирі підвищена вологість, варто встановлювати вікна з мікровентиляцією або регулярно провітрювати приміщення. Якщо ваше підвіконня заставлене великою кількістю квітів, то воно втрачає нормальний теплообмін з приміщенням.Гарантійний термін експлуатації вікон із ПВХ більше, ніж у дерев'яних, і доходить до 40 років.