Будівництво каркасних будинків для Дачі

Каркасный дом для постоянного проживания и дачиПочинаючи будівництво будь-якого заміського будинку необхідно в першу чергу визначитися з метою експлуатації споруди.Будинок може будуватися для постійного проживання, або «під дачу», для відвідування в теплу пору року.Відповідно до вимог до теплопровідності, опаленню, наявності зручностей, вибирається технологія будівництва, підбираються будматеріали.У зв'язку з тим, що кожен господар прагнути побудуватися якомога швидше і дешевше, а вдома всі хочуть мати теплі, останнім часом особливо популярні проекти каркасних дачних будинків.Такі споруди мають масу переваг і дозволяють експлуатувати житло круглий рік.

 

Каркасні дачні будинки  

 

Деякі замовники висловлюють сумніви в надійності і достатньої теплоті такого будинку.Варто відзначити, що каркасний будинок для ПМЖ просто ідеальний. Сучасні технології, при дотриманні всіх умов будівництва, гарантують міцність і комфортність будинків, побудованих на основі каркаса.

 

Каркасні дачні будинки можуть будуватися за різними технологіями, найпопулярніші в Росії:

 
     
  • фінська;
  •  
  • канадська;
  •  
  • американська.
  •  
Ці варіанти адаптовані під наш клімат, конструкція стін розрахована на великі навантаження.

Возможно вам понравится

Строительство загородного дома
Строительство загородного дома
Дачный дом 4х6м. по каркасной
Дачный дом 4х6м. по каркасной

Дачники получили по заслугам  —  Газета Владивосток
Тенденция такова, что все больше участков покупают молодые семьи, благоустраивают их, строят на них дома. А какой современный дачник .. Для огурцов он соорудил конус, играющий сначала роль каркаса теплички, а потом – удобной вертикальной грядки.