Будівництво каркасних будинків Терем

Пестово дома из брусаПестово у багатьох асоціюється з будівництвом будинку з бруса.

 

Місто Пестово - адміністративний центр Пестовского району Новгородської області.Населення 16 000 чоловік. Залізнична станція Пестово була заснована в 1918 році при будівництві залізниці, статус міста отримав в 1965 році.

 

Місто настрій beregah ТЕС Молога і Meglinka межа Трьох oblasteй: Novgorodskoй, Tverskoй і Vologodskoй.Відстань до міст: Москва 420 км., Санкт-Петербург - 440 км., Великий Новгород - 315 км. Рівновіддаленості місце розташування міста Пестово від двох головних мегаполісів Росії дозволяє компанії Терем Строй будувати каркасні будинки, дерев'яні будинки і лазні з бруса без значних витрат на оренду або купівлю виробничих баз.

 

Історично склалося що в Пестово розвивалося дерев'яне житлове будівництво, навколо розташовані хвойні ліси відмінної якості.Спочатку будували для себе, потім ставши справжніми майстрами стали будувати в сусідніх регіонах.З 1993 року стали будувати в Московській і Ленінградській областях. В даний час теслями з Пестово побудовано величезну кількість дерев'яних будинків і бань з бруса по всій європейській частині Росії.Практично все доросле працездатне населення Пестово так чи інакше пов'язане з обробкою деревини і будівництвом будинків і бань із бруса.

 

В рунеті багато хороших і поганих відгуків про Пестовском будівельних компаніях, не всі ці думки об'єктивні.Компанії з московською і костромський пропискою так само мають різні відгуки.Замовнику важко визначитися з вибором Підрядника. На ринку багато компаній, які зазивають великими знижками і безпроцентними розстрочками, а на ділі вдома зі знижкою виходять дорожче ніж наші без знижок, а розстрочка виявляється банальним кредитом, а безвідсоткова вона тому що компанія робить знижку, перед цим завищивши вартість будинку.При виборі Підрядника порівнюйте не розмір знижки і ціну пиломатеріалу за куб, а вартість будинку в потрібній вам комплектації.

 

Потрібно розуміти що в нашій країні ні де не навчають на платників, всі бригади самоучки.При будівництві дуже багато залежить від досвіду будівельників і можливості компанії оперативно вирішувати виникаючі питання по ходу будівництва.
view publisher site

Возможно вам понравится

Будівництво будинку заг. пл. 231 кв
Будівництво будинку заг. пл. 231 кв
Мансарда будинку. Горище
Мансарда будинку. Горище
7.4 брусовому будинок з мансардою
7.4 брусовому будинок з мансардою
будинок 1 поверховий з мансардою як
будинок 1 поверховий з мансардою як

Де використовуються металлотентовие конструкції & Nbsp; & mdash; & NBSP; Міркуючи
Будівництво промислових і виробничих будівель - що досить trudoemkij і zatratnyj процес, načinaûŝijsâ з набігами в примірник сорту, vybivaniâ neobhodimyh razrešitel'nyh Документ, soglasovanij і точок відображення моменту...