Будівництво каркасних будинків в Америці

как строят дома в америкеВ США більше половини людей живуть у власних будинках. У різних штатах ситуація дещо відрізняється, але в цілому ця цифра становить близько 60%.Судячи з опитувань нашого населення, стільки ж росіян хотіли б жити в своїх будинках, але переважна більшість наших співвітчизників змушені проживати в багатоквартирних будинках.Що ж робити: журитися або набиратися оптимізму і переймати американську традицію будівництва будинків?

 

Як будують будинки в Америці?

 

В комедійному блокбастері «Містер і місіс Сміт» у головних героїв є преогромное будинок в передмісті.Та в такий будинок можна не одну, а п'ять сімей заселити! І так живуть середні американці? Що ж, вражає. как строят дома в америке Правда, в кульмінаційних сценах героїня Джолі вдаряє кулаком по внутрішній стіні і пробиває її наскрізь.Це стало можливим не тому, що героїня - супер, а тому що стіна в будинку - не супер.А тепер давайте уявимо собі, яка чутність в будинках з такими стіночками.І що щодо теплопровідності?

 

Як будують будинки в Америці? В США процвітає каркасне будівництво, що стає, популярним в багатьох країнах світу. американский дом Однак якщо будівництво каркасних будинків за канадською технологією здійснюється із застосуванням сталевих елементів каркасу, то в США для цього використовують дерево.

 

А точніше - досить тонкі бруси. Типовий каркас американського будинку виглядає як модель будиночка із сірників.Каркасне будівництво будинків по-американськи виходить екологічним, але надійним чи що?

 

кволих виходять перекриття між поверхами.У нашій країні навіть будівництво дачних будиночків здається більш надійним.

 

как строят дома в америке оболонка тонкої doŝeček obšivaût залишає DSP або fanery.Зсередини обшивка частіше гіпсокартонна. Між зовнішньою і внутрішньою обшивкою прокладається утеплювач.Як правило, це мінеральна вата. Зовні будинок облицьовують сайдингом або тонким цеглиною.Хоча на цеглі зазвичай економлять: якщо й облицьовують їм зовнішні стіни, то або тільки цоколь, або повністю, але лише фасад будинку.На даху - руберойд, який часто зносить.

Возможно вам понравится

Строительство каркасного дома
Строительство каркасного дома
Строительство домов в Америке
Строительство домов в Америке

В Волгограде начато строительство собственного «Арбата»  —  V1.ru
Уже сдан в эксплуатацию английский квартал «Шерлок» жилого комплекса «Бейкер стрит» в Дзержинском районе, идет строительство американского комплекса GRAND AVENUE на пересечении улиц им. Маршала Рокоссовского и Ангарской. Теперь ..

В Нью-Йорке выставили на показ куртку бойца, участвовавшего в уничтожении бен Ладена  —  1news.az
На всеобщее обозрение были выставлены два предмета, имеющие отношение к уничтожению в мае 2011 года бывшего лидера террористической группировки "Аль-Каида" Усамы бен Ладена: куртка участвовавшего в операции бойца спецназа ВМС США и памятная монета, ..