Будівництво каркасних будинків в Кредит

будівництво каркасних
Будівництво будинків з контейнерів  
# Будівництво @ catalogbi  
Російський ринок нерухомості характеризується стабільно високими цінами, які сильно не коригуються навіть в період кризи.Це можна пояснити уподобаннями жителів нашої країни, які не довіряють іншим традиційним інструментам збереження та примноження капіталу, популярним за кордоном.Попит на житло як інструмент інвестицій і захисту капіталу призводить до того, що більшість росіян повинно збирати гроші багато років, щоб отримати можливість хоча б взяти іпотечний кредит на покупку квартири або будинку в Москві, Санкт-Петербурзі або інших великих містах Росії.
Багато вітчизняних і зарубіжних підприємці знайшли альтернативу дорогим капітальним будівель, запропонувавши населенню швидко будинку різних типів.До них відносяться каркаснощитових будинки, модульні будівлі, купольні будинки.А найсміливіші забудовники навчилися робити дешеві будинки з контейнерів для вантажоперевезень.Ці будови підходять як для спорудження времянок, дачних будиночків, складів, лазень, торгових павільйонів, так і для будівництва повноцінних будинків, жити в яких можна навіть в суворих кліматичних умовах.
Наприклад, австрійська компанія ContainMe! випускає модульні будинки з контейнерів, які можуть бути повністю перероблені після закінчення терміну експлуатації.Будинки COMMOD компанії ContainMe! можуть зменшуватися або збільшуватися залежно від потреб мешканців.Вони виготовляються з абсолютно безпечних для людини матеріалів, включаючи дерево, глину, целюлозу і сталь.
Компанія ContainMe виділяє три основних переваги свого продукту:  
• Абсолютну безпеку для людини завдяки використанню натуральних будівельних матеріалів.У більшості випадків в якості утеплювачів швидкомонтованих будинків використовуються небезпечні для людини матеріали, наприклад, скловата.Австрійські підприємці використовують утеплювач, виготовлений з целюлози.Такий утеплювач не тільки безпечний для людини, але і володіє вищими в порівнянні з аналогами енергозберігаючими властивостями.

Возможно вам понравится

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
БУДІВНИЦТВО каркасні будинки
БУДІВНИЦТВО каркасні будинки

У Верхній Пишми знову скандал! Будівництво ЖБК "Затишний" знову встало: ошукані пайовики пишуть Куйвашеву і Путіну і виходять на.. & Nbsp; & mdash; & NBSP; Nakanune.RU
До 23 вересня obeŝal дати Голова Правління ЗСК "затишний" Графік Виконання будівельно-монтажних робіт, із зазначенням термінів завершення будівництва будинку - 15 листопада - обіцянка не Заповнений... Час, в цілях якнайшвидшого завершення будівництва, заступник міністра будівництва..

До весни 2015 у пайовиків з'являться гарантії & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтернет-газета Kursiv.kz закон
Автори nadeûtsâ технічний директор на aktiviziruet zastrojŝikov і надали їм більш легкий доступ до besprocentnym кошти на будівництво та dol'ŝikov живити махінацій... Після здачі в експлуатацію житлового будинку гроші пайовиків передаються забудовнику.