Будівництво Маленьких Каркасних Будинків

Преимущества и недостатки каркасных домов Щоб оцінити можливість каркасного домобудівництва в умовах нашого клімату, розглянемо всі переваги і недоліки каркасних будинків.Основні переваги це безумовно швидкість і простота їх зведення, так як будинок збирається по суті як конструктор.Не потрібно сильно замислюватися про складність фундаменту, легко ремонтувати і обслуговувати, і все задоволення обійдеться за цілком приемлимой для середньостатистичного росіянина ціною.В світлі цього будівництво каркасних будинків виглядає дуже перспективно, але не будемо поспішати і розглянемо все детально.

 

Переваги каркасних будинків

 

1. Швидкість і простота зведення каркасного будинку

 

Всім відоме поняття усадки будинку при будівництві.Час, який необхідно виждати при будівництві будинків з бруса в Ярославлі, наприклад, дорівнює цілому році.Весь цей час будинок попросту відстоюється без використання, адже в ньому не можна робити внутрішню і зовнішню обробку, а отже не можна й жити.У випадку з каркасним будинком цей час просто відсутня. Ви можете приступати до опоряджувальних робіт відразу після зведення будинку, що суттєво скорочує час до введення будинку в експлуатацію.

 

Крім того пристрій каркаса, стіни, підлоги будь-якого каркасного будинку  
вельми просте і побудувати такий будинок теж просто. Вам буде потрібно мінімальна кількість робочих і засобів спецтехніки.У випадку з будівництвом каркасно-рамкової будинку досить 2-3 чоловік, щоб побудувати будинок за 5 місяців.Такий будинок ви можете будувати самі, якщо маєте необхідний досвід. Однак ми рекомендуємо звернутися до професіоналів - заощадите час і гроші.

 

Каркасно-щитовий будинок будується ще швидше, майже в 2 рази, так як для конструкції використовуються готові щити.Однак крім людських ресурсів вам знадобляться 2 одиниці спецтехніки - вантажний автомобіль і підйомний кран, щоб доставити і встановити ці щити.Так що якщо ви хочете побудувати будинок максимально швидко і просто, то ваш вибір без сумнівів каркасне домобудівництво.

Возможно вам понравится

Строительство пристройки к
Строительство пристройки к
Как пристроить веранду к дому
Как пристроить веранду к дому
Строительство каркасных домов
Строительство каркасных домов
перекрытия.mpg
перекрытия.mpg

Новинки Smart City - новый город за городом  —  Комсомольская правда
Торжественная закладка фундамента первого дома уникального жилого комплекса «Новинки Smart City», возводимого компанией «КВАРТСТРОЙ» в поселке Новинки (Богородский район), состоялась в пятницу, 28 августа. ..