​Друк наклейок

Не перший рік займаючись виготовленням наклейок на скло автомобіля, ми готові надати консультації з усіх питань, а також допомогти з вибором оптимальної технології виробництва.

Менеджери компанії «Вікторія Пак» підберуть варіант виготовлення наклейок з логотипом на вікна при якому фінансові витрати на виробництво будуть мінімальними, а результат перевершить ваші очікування.

Высококачественная печать наклеек с логотипом по самой выгодной стоимости на сегодяняшний день.

У нашій компанії ціни на друк наклейок найдемократичніші, а домогтися цього ми зуміли тому, що виробництво здійснюється на сучасному багатофункціональному устаткуванні, що дозволяє істотно підвищити продуктивність.

Ми надаємо значні знижки в разі замовлення великим тиражем.

Друк прозорих і об'ємних наклейок

Варто зазначити, що виготовлення полімерних наклейок - це послуга, яка стала затребуваною відносно недавно. Втім, сьогодні її популярність досить велика, т. К. Ціни стали вельми доступні, але разом з тим дана поліграфічна продукція по праву може бути названа ефективним рекламним матеріалом.

Ми надаємо широкий спектр послуг в області виробництва даного виду продукції, а замовити в друкарні «Вікторія Пак» можна:

друк наклейок на прозорій плівці, які ідеальним чином підходять для розміщення на склі автомобіля;

друк вінілових наклейок, які не бояться «примх» природи і відрізняються яскравістю і барвистістю;

виготовлення об'ємних наклейок, які, безсумнівно, привернуть до себе увагу людей;

створення наклейок будь-яких форм і розмірів.

Друк наклейок за ціною в нашій друкарні цілком доступна, а уточнити вартість замовлення можна, відправивши електронну заявку на пошту або ж зателефонувавши менеджеру.