Мавританський квітковий газон

Поняття газону в основному асоціюється з однотонною зеленою ділянкою, маючою доглянуту рівну траву. Однак існують також змішані газони, які включають в себе як траву, так і квіти: і найпоширеніший з них - мавританський. Маючи майже тисячолітню історію застосування, з появою клумб правильних обрисів на тлі суворих зелених ділянок він відійшов у тінь. Однак останнім часом мавританські газони знову стали все частіше застосовуватися в ландшафтному дизайні, завдяки цілому ряду властивих тільки йому особливостей.

Сегодня многие люди готовы часами слушать любимую музыку и многие хотят, чтобы она всегда была с собой. Поэтому музофон - приложение для Андроид, будет интересно заядлым меломанам и они его оценят по достоинству.

До переваг мавританського газону можна віднести:

1. Сезонна різноманітність. Завдяки застосуванню кольорів з різним терміном цвітіння мавританський газон протягом сезону постійно змінює своє забарвлення і комбінації відтінків. Також така квіткова галявина відрізняється дивовижною неоднорідністю, так як з різних ракурсів вона виглядає по-новому.

2. Простота догляду. На відміну від традиційних газонів, мавританський не потребує регулярного підрізання: ця операція проводиться не частіше 1-2 разів за весь сезон, в пору піку цвітінь застосовуваних рослин. У той же час, при ретельному підборі квітконосів ця операція і зовсім може не знадобитися.

3. Простота у виправленні дефектів. У разі утворення пустот мавританський газон піддається швидкому ремонту за рахунок висадки розсади однорічних рослин.Що стосується недоліків, то важливо пам'ятати, що мавританські газони є виключно декоративними елементами - облаштовувати зони відпочинку або ігор на них не можна, так як квіти швидко витопчуть. Все що можна собі дозволити - періодична прогулянка. Особливо ретельно потрібно підбирати рослини для квіткових газонів, інакше доведеться проводити посіви щороку. Що стосується трав'яного фону, то для цього найчастіше застосовують вівсяницю і рейграс: іншими компонентами газонної суміші є однорічні та багаторічні квіти.

Багаторічники характеризуються невибагливістю і невеликою висотою стебла, однорічні ж квіти важливо підібрати так, щоб газон цвів протягом усього сезону. Іноді до складу травосуміші для мавританського газону може входити до 40 і більше різновидів квітів. Найоптимальніший варіант в даному випадку - розмноження однорічників самопосівом, з можливістю хорошого перенесення зими. Якщо це не так, то на наступний сезон галявина буде більш бляклою.