​Митно-брокерські послуги

Брокерська фірма «СУЗІР'Я» надає брокерські послуги в ДНР на найвищому рівні. Ми готові допомогти Вам в оформленні всіх зовнішньоекономічних угод, сумлінно виконувати всі вимоги клієнта і досягати найвищих результатів. Брокер здійснює свою діяльність на основі договору з клієнтом, інтереси якого враховуються, перш за все. Брокер веде облік грошових коштів клієнта та регулює грошові потоки, при цьому надає клієнту чіткий звіт про виконану роботу. 

Профессиональный таможенный брокер донецк поможет Вам в решении проблем при пересечении границы, по самой выгодной стоимости на сегодншний день.

Брокер в Донецьку тепер допоможе вирішити будь-які Ваші питання і врегулювати цивільно-правові відносини. Завданням фахівців брокерської компанії «СУЗІР'Я» в ДНР є виконання і здійснення процедур по грамотному оформленню та реєстрації договорів, угод, захист прав та інтересів клієнта, і звичайно повне інформування про всі операції, які відбувається з рахунками клієнта. Брокерські послуги надаються на основі договору про брокерське обслуговування відповідно до вимог законодавства.

Вести зовнішньоекономічну діяльність в ДНР тепер Вам допоможе брокерська фірма «СУЗІР'Я». Здійснення експорту або імпорту товарів, послуг вимагає від керівництва підприємства великої уваги, так як необхідно враховувати всі особливості законодавства, вивчати міжнародні угоди і нормативно-правові документи, що регулюють зовнішньоекономічну діяльність. Ми допоможемо Вам з реєстрацією договорів зовнішньоекономічної діяльності в ДНР, супроводимо клієнта і надамо всі брокерські послуги з гарантією надійності і якості. Брокерська фірма «СУЗІР'Я» надасть Вам кваліфіковану допомогу в оформленні експортно-імпортних операцій, проінформує про систему оподаткування зовнішньоекономічних операцій.

Митні брокери нашої компанії в ДНР готові представляти Ваші інтереси в митних органах, контролюючих органах, оформляти відповідні дозвільні документи і супроводжувати угоду протягом усього циклу. Досвідчені фахівці допоможуть знайти відповіді на всі Ваші питання, адже як важливо знати особливості оподаткування операцій, пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю. Брокерська фірма «СУЗІР'Я» пройде з Вами весь шлях митного оформлення та контролю, а саме планування зовнішньоекономічної угоди, організацію доставки і сертифікацію продукції, комплекс послуг з логістики. Робіть Ваш бізнес надійним і прибутковим.