​Оздоблення фасаду плиткою

Виконати таку роботу під силу будь-кому. Необхідно тільки дотримуватися певних правил. Починати роботу слід з підготовки підстави під плитку. Для цього необхідно обштукатурити поверхню фасаду. Послідовність дій така:

Для початку виставляємо маяки для того, щоб отримати рівну поверхню. Для цього по верху фасаду натягується нитка або волосінь по всій довжині. Далі, використовуючи схил або довгий рівень, виробляємо проміри поверхні. Наше завдання на цьому етапі - знайти виступаючі частини. Можливо, їх доведеться прибирати. Знайшовши оптимальне положення нитки, встановлюємо маяки на деякій відстані від неї. За ним знову натягується нитка, і виставляються чергові позначки.

Лучший ресторан для свадьбы спб сделает Вашпразник незабываемым.

Після такої розмітки приступаємо до нанесення шару штукатурки. Готуємо розчин зі співвідношення двох частин цементу, двох частин вапна і чотирьох піску. Перед цими, розчином роблять набризк. Його завдання - забезпечити максимальне зчеплення головного шару штукатурки з підставою. Для його висихання потрібно приблизно день. Після цього можна наносити головний шар. Розчин повинен бути густим і при цьому добре триматися на фасаді. Необхідно стежити, щоб товщина наносного розчину не перевищувала довжини маяків. Зайве відразу ж прибираємо.

Відразу приступати до наклеювання плитки не варто. Цю роботу виконують на наступний день, так як штукатурці потрібен час, щоб вона «усталилася».

Починати укладання плитки розумно від одного з кутів фасаду. Важливо кожен ряд встановлювати строго горизонтально. Для контролю добре підходить великий будівельний рівень. Полегшити завдання можна наступним чином: дві плитки встановлюємо по довжині рівня, а решта між ними підтискають до нього.

Внутрішня поверхня плитки «рваний камінь» має багато нерівностей. Для нанесення клею найкраще використовувати велику гребінку 12 мм. Мажуть плитку шаром не товще 1,5 см, потім притискають її до стіни. Не варто прикладати сильне зусилля: тут важливо відчути контакт плитки з основою.

Дуже красиво виглядає дана плитка, укладена встик. Для цього болгаркою необхідно підрівняти краю, щоб вийшло рівне з'єднання. Для відпилювання плитки використовуємо спеціальний коло.