Підключення водопроводу в приватному будинку

У разі, коли недалеко від заміського будинку є центральне водопостачання зі стабільним режимом роботи, найкраще підключитися до нього, не витрачаючи час і сили на облаштування автономного водопостачання. Такий підхід дасть гарантію нормальної роботи каналізаційних і опалювальних систем житла, а якість отриманої води буде відповідати всім необхідним санітарним нормам.

В наш час практично кожне місто має в інтернеті свій сайт, на якому можна знайти будь-яку інформацію про життя в цьому місті. На сайті bila-tserkva.eu міста Біла Церква можна знайти цікаву історичну інформацію, культурні, спортивні, оперативні новини, корисні поради та ін.

Підключення центрального водопроводу до приватного будинку проводиться в три етапи:

1. Оформлення документації. Для цього встановлюється безпосередній контакт з фірмою, що займається водопостачанням в даній місцевості, для отримання необхідних дозволів на приєднання до системи. Найчастіше новим клієнтам тільки раді, головне, щоб в системі був достатній тиск. Складанням проекту підключення займається водоканал, це ж стосується і проведення робіт по врізанню.

2. Зовнішні роботи. Коли вся документація готова проводиться закупівля необхідного матеріалу: сюди входять не тільки труби, але також теплоізоляція, лічильники, запірна арматура, змішувачі тощо Від точки врізки і до своєї ділянки необхідно викопати траншею, глибина якої повинна бути більше глибини замерзання грунту, щоб уникнути серйозних проблем в зимовий час. Якщо дистанція не дуже велика, то краще за все проводити земляні роботи своїми ручками, щоб уникнути великих витрат. У разі. Коли доводиться мати справу з важким грунтом або великою глибиною промерзання, це можна компенсувати застосуванням утеплювача труб: у будь-якому випадку, глибина траншеї не повинна бути менше, ніж 1 метр. Особливо утеплюється ділянка труби біля самого будинку, так як дуже часто вона піднімається на поверхню землі: ця точка трубопроводу найбільш часто замерзає. На дні траншеї обов'язково облаштовується подушка з піску і щебеню: це відведе від труб грунтові води, запобігши їх замерзанню. Зазвичай в точці врізання робиться оглядовий колодязь, що дає можливість перекривати подачу води у разі ремонтних робіт.

3. Внутрішні роботи. Насамперед складається схема, із зазначенням всіх точок розміщення сантехніки і водозабору: це дасть уявлення про місце розташування внутрішньої розводки труб. Найчастіше всередині житла прийнято використовувати полімерні труби пластикового і металопластикового типу. Для створення водного резерву на горищі можна встановити спеціальну накопичувальну ємність, що дасть можливість трохи убезпечити на випадок перебоїв водопостачання. Ще один плюс такого резервуара - підтримання потрібного напору води, в разі перепадів тиску в центральних комунікаціях.