Переваги каркасних будинків

Сама трудомістка робота при будівництві будь-якої будівлі - це зведення стін. Різний клімат і різні конструкції вимагають різні матеріали. Від їх правильного вибору залежить не тільки естетика майбутньої будівлі, але і його експлуатаційні властивості.

Если не знаешь как преобразить кухню или ванную ? Попробуй  скинали с фотопечатью и любая фантазия может стать реальной.


Стіни будівлі діляться за ступенем їх навантаження на несучі стіни і ненесучі. Несучі стіни повинні витримувати вагу перекриття і передавати навантаження на фундамент. Ненесучі стіни лише розділяють всю площа поверху будинку на окремі приміщення.Стіни також діляться на зовнішні, фасадні та внутрішні. Фасад повинен витримувати перепади температур, шкідливі впливи атмосфери, забезпечувати звукоізоляцію, утримувати тепло всередині будівлі.

Каркасна конструкція заснована на несучих деталях: вертикальних стійках, горизонтальних балках, за допомогою яких вага споруди передається на фундамент. У цьому випадку стіни несуть тільки розмежувальну функцію. До матеріалу з яких вони зводяться пред'являються тільки ізоляційні та декоративні вимоги.

Перевагою будівництва каркасних будинків є швидкість зведення будівлі і здешевлення робіт. Стіни такого котеджу подібні бутерброду: складаються з шарів. Обов'язковою шарами є пароізолірующую матеріал, шар утеплювача, захисту від вітру і фасадне покриття. Сам каркас може виготовлятися як з дерева, так і з металу. У разі застосування деревини потрібно провести обробку розчинами, що захищають від гнилі, загоряння та інших подібних проблем. Каркас з металу збирають із сталевих термопрофілей, які полегшені спеціальними отворами. Оздоблювальні роботи в будинку каркасної конструкції можна починати відразу після закінчення його монтажу.

При каркасної конструкції фундамент будинку виконують стовпчастим або стрічковим. Через невеликої ваги всієї конструкції заглубление фундаменту буде невеликим. Для облицювання чудово підійдуть орієнтоване - стружкові плити з підвищеною стійкістю до вологи. Як утеплювач використовують скловолокно або базальтову вату, які повинні захищатися від вологи шаром супердифузійної матеріалу.

Проте лідером серед матеріалів для стін є цегла. Це обумовлено його хорошими звукоізоляційними властивостями і міцністю. Недоліком є висока вартість матеріалу. До того ж цегляна стіна часто все одно вимагає додаткового утеплення.

Не мають подібних недоліків пустотілі керамічні блоки, спінений бетон. Але їх зовнішній вигляд вимагає часом додаткового облицьовування.