Перше побачення

Перше побачення - подія, де люди можуть зрозуміти, наскільки вони цікаві один одному, чи є у них перспектива роману або дружніх відносин. І саме від першого враження безпосередньо залежить, яким буде подальший розвиток їх відносин і піде воно взагалі.

Чи не розглядайте запросив вас джентльмена як потенційного чоловіка, адже це лише перше побачення з ним. Для початку просто подружитеся, подаруйте собі свято-побачення з приємним мужч! І неважливо, станете ви парою, будете дружити або після вечері кожен піде своєю дорогою - в будь-якому випадку цей вечір принесе вам радість спілкування. Будьте легкими, розглядайте першу зустріч як невелике захоплюючу пригоду, приємне обом, але не більше.

Найбільше дівчат мучить питання: як одягнутися на перше побачення? Пам'ятайте, що чоловік очікує побачити на побаченні жінку, тому джинси, брюки краще приберегти для іншого випадку і інших зустрічей. Сукня - для першого побачення безпрограшний варіант. При цьому варто враховувати, що глибоке декольте або занадто коротка спідниця просигналізує чоловікові, що ви швидше не схожі на ту жінку, яка знайомиться для тривалих і серйозних відносин.

Популярный мариуполь сайт знакомств поможет Вам найти вторпую половинку.

Про що говорити на першому побаченні? Головне зберігайте спокій і впевненість у собі, ніщо не повинно вивести Вас з рівноваги. Дотримуйтесь в розмові за чоловіком, і ви багато чого про нього дізнаєтеся. Але, якщо він мовчить і хвилюється - беріть ініціативу в свої руки. Розпитуйте його до тих пір, поки він не пожвавиться і не почне віщати, досить побудувати спілкування навколо сфери його інтересів і знайти точки дотику. Якщо ж цих точок немає, турбуватися не варто - навіщо Вам людина, з яким у Вас немає нічого спільного?

O собі говорите в загальному плані. Розкажіть про свою роботу, інтереси, але боже Вас упаси від розповідей про свої минулі романах. Помилка багатьох дівчат полягає в тому, що на самому першому побаченні вони починають розповідати всю інформацію про себе. Так робити не варто, головне не те, скільки дізнається про вас ваш молодий чоловік, а то, що саме він дізнається. А головне, якщо будете менше говорити і уважно прислухатися до чоловіка і до свого внутрішнього стану, зможете відчути, чи ваш це людина.

Під час першого побачення чоловік буде налаштований до вас ще краще, якщо ви будете частіше посміхатися. Посмішка радує, зігріває, подає надію обом партнерам. Пам'ятайте про це.