Шліфування деревяних поверхонь


Новий виток розвитку технологій шліфування деревини.

Пиломатеріали володіють деякими особливостям, які необхідно враховувати під час обробки. Деревина має чітко виражену структуру. Зачистка виробів поперек волокон характеризується високою продуктивністю і низькою якістю. Найбільш прийнятний варіант - це шліфування дерев'яних поверхонь вздовж волокон.

Інструментальний квартет

Сьогодні споживачам пропонується ряд електроприладів, затребуваних в процесі обробки пиломатеріалів. Кожна конкретна модель використовує певний тип конструкції, що обумовлює область використання.

УШМ або «болгарка»

Характеризується високими кутовими швидкостями обертання робочого валу. Оптимальним вважається шліфування дерев'яних поверхонь з підвищеною шорсткістю. «Болгарка» відрізняється значним зніманням шару матеріалу. Призначена для вигнутих і рівних підстав. Має низький рівень якості зачищення. Особливістю є нерівномірність обробки. Використовується при усуненні дефектів у вигляді виступаючих кромок і грубої первинного очищення.

Сьогодні встановлення вікон є повсякденною прибутковою справою. Спеціалісти з цієї справи встановлюють вікна Івано-Франківськ та в інших регіонах за сучасними технологіями та європейськими стандартами.


Шліфування дерева болгаркою

Продуктивність залежить від показника зернистості абразиву. Рекомендується експлуатація з еластичними насадками, шліфувальними кругами на липучці. Це дає можливість м'якого контакту із заготівлею. Коли виконується шліфування дерев'яних поверхонь небажано прикладати надмірне зусилля, уникати сильного натиску на площину виробу, що попереджає можливе утворення небажаних заглиблень. При наявності регулювання кількості оборотів можна використовувати для полірування.

Стрічкова шліфувальна машина

Принцип дії заснований на обертанні кільцевого елемента наждачного паперу. Ідеально підходить для рівних підстав. Володіє спрямованим дією, що особливо затребуване при поліровці пиломатеріалів. Шліфування дерев'яних поверхонь має чудові результати обробки, достатню швидкість, малий рівень зняття шару деревини. Стрічковий інструмент може комплектуватися додатковими пристосуваннями:

перехідник приєднання пилососа;
настільне кріплення;
регулювальна рамка, що дозволяє контролювати товщину знімання матеріалу.

Однією з конструктивних різновидів виступає варіошліфовальний електроінструмент. Принцип роботи полягає в обертанні абразивної шліфувальної стрічки над клинчастим елементом, що дозволяє проводити обробку кутових примикань.

Шліфування дерев'яний рамок стрічковою шліфувальною машиною

Ексцентриковий електроінструмент

Вдале рішення по отриманню високоякісних поверхонь. Принцип дії полягає в кругових рухах насадки. Промисловістю випускаються машини з вільним і примусовим обертанням. Широко використовується під час шліфування дерев'яних, пофарбованих і пластикових деталей. З успіхом застосовується як полірувального пристосування з комплектом спеціальних пластин. Експлуатація має ряд особливостей:

полірування лакованих предметів;
застосування жорстких і м'яких насадок, що дозволяють використання на рівних і криволінійних майданчиках;
можливість делікатною фінішної доведення м'яких матеріалів.