​Шукаємо місце проводам

Сучасна техніка разом з усіма своїми проводами давно і міцно увійшла в наше повсякденне життя, осівши в усіх сферах діяльності людини. Причому дроти зустрічаються не тільки в будинках і офісах. Вони всюди. Навіть на вулиці ми бачимо обслуговують провідні лінії, АПвПуг. Так, без техніки зараз жити досить складно, та й навіщо відмовлятися від тих благ, до яких людство йшло довгими роками? Єдина проблема в тому, як заховати дроти. Адже вони не виглядають естетично. Сплутані дроти псують враження від будь-якого, навіть самого стильного, дизайну, плутаються під ногами, ризикуючи стати причиною неприємностей. Ось тому ми присвятимо статтю боротьбі з проводами, визначивши, куди і як краще їх заховати.

Недвижимость в Одессе от застройщика купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

пластиковий короб

Цей пристрій можна знайти на будівельних ринках. Призначено воно спеціально для зберігання слабкострумових і силових проводів. Вони, як правило, мають прямокутний перетин. Іноді зустрічаються дроти з опуклим перетином. Кріпляться пластикові короби на будь-яку поверхню, в тому числі зверху оздоблювальних матеріалів.

Навіть з огляду на довжину в півтора-два метри, короба можна викласти один за одним, склавши таким чином один довгий жолоб. Якщо ж, навпаки, потрібен короткий жолоб, то податливий пластик без праці можна обрізати до потрібної довжини. Короби бувають також різних розмірів. Чим більше короб і менше розміри проводів, тим більше їх туди поміститься. Прикріпити пластиковий короб до стіни можна за допомогою звичайних саморізів.

Більш міцний і економічний варіант кріплення передбачає використання клею. Але він підходить тільки для тих випадків, коли сам матеріал обробки дозволяє приклеювати до себе пластикові предмети. Ще зустрічаються пластикові короби з самоклеющейся поверхнею. Все, що потрібно, - зняти захисну плівку і прикріпити короб на попередньо облюбоване місце. Правда, вибирати такі короби потрібно ретельно. Може трапитися, що виробник, бажаючи здешевити виробництво своєї продукції, заощадить на якості клею, і тоді ваш короб буде постійно відвалюватися від стіни з усіма проводами всередині. Незважаючи на простоту кріплення пластикових коробів, у них є великий недолік - їх дуже видно на стіні.