Торшери та їх використання

Без яскравого освітлення в будинку або квартирі не обійтися. Але іноді в приміщенні потрібно створити романтичну обстановку або приглушити світло для того, щоб розслабитися й налаштуватися на відпочинок. Відповідно, облаштовуючи житло, потрібно подбати не тільки про наявність люстр, але й обзавестися одним або декількома торшерами.

В наше время к любому детскому празднику, утреннику или представлению необходим карнавальный костюм. Самые разнообразные карнавальные костюмы для детей отличного качества от известных торговых марок, котрые подойдут на все случаи жизни, представлены в интернет-магазине «Карнавальные костюмы для детей и взрослых».

Компактні розміри і мобільність

На відміну від бра, торшери не вимагають монтажу. Купивши ці конструкції, просто розмістіть їх в потрібній частині приміщення і включіть в розетку. Оскільки торшери легкі й компактні, при необхідності їх можна без зайвих проблем переносити з однієї кімнати в іншу. Гарні вони й тим, що ставляться прямо на підлогу, а не на столи або біля ліжка - це дозволяє заощадити чимало місця.

Типи освітлювальних приладів

Виготовлювачі пропонують людям торшери розсіяного, відбитого й направленого світла. Спрямовані моделі дають яскравий пучок світла, «націлений» в одну точку, тому їх дуже зручно використовувати для читання або шиття. Конструкції відбитого світла оснащуються направленими вгору плафонами й рівномірно висвітлюють простір, візуально «піднімаючи» стелі. Моделі розсіяного світла - ідеальний варіант для створення в кімнаті романтичної атмосфери.

Світильники в інтер'єрі житла

При виборі торшерів обов'язково враховуйте особливості інтер'єру вашого житла. Приміром, в кімнатах, оформлених у стилі модерн, ідеально виглядають світильники з криволінійною стійкою й абажурами у вигляді куль. Для приміщень в класичному стилі більше підходять моделі трапецієподібної форми. А от у кімнатах, оформлених у стилі лофт, доречні торшери з довгими вигнутими стійками, виконаними з металу.

Моделі для вітальні

Для вітальні підходять торшери всіх типів. Головне, щоб вони поєднувалися з інтер'єром приміщення. Їх можна використовувати для організації зони читання й зони відпочинку.

Встановлюючи торшери у вітальні, пам'ятайте, що вони не повинні заважати пересуватися по приміщенню. Найкраще розміщати їх поруч із кріслами, диваном, каміном, стелажами. У цьому випадку торшери не тільки не будуть плутатися під ногами, але й внесуть в приміщення гармонію.

Світильники для кімнати дитини

Торшер можна використовувати не тільки у вітальні, але і в дитячій. У даному приміщенні належить встановлювати безпечні у використанні й функціональні пристрої. Для дитячої категорично не підходять світильники, оснащені абажурами з крихкого скла або паперу. Там більш доречні міцні й стійкі моделі. Нерідко для більшої надійності їх прикріплюють до підлоги.