Як зробити якісний фундамент

Невиконання деяких моментів у підготовці до виготовлення фундаменту може призвести до додаткових витрат і неприємних наслідків, тому поставтеся до них з усією відповідальністю.

В наше время любое строительство начинается с проведения земляных работ, а именно - рытье котлованов, выемка и вывоз грунта и др. Компания «Новобуд-ВС» выполняет земляные работы профессионально, быстро и качественно, а стоимость разработки грунта хоть и зависит от многих немаловажных факторов, но вполне демократична и удовлетворит любого клиента.

Витримування термінів застигання бетону

При виготовленні фундаменту з бетону важливо витримати необхідний час для рівномірного застигання бетону. Термін застигання бетонної конструкції коливається від 28-30 днів.

Для рівномірного застигання на етапі схоплювання, конструкцію необхідно поливати водою, а потім накрити чим-небудь (наприклад, поліетиленом, руберойдом або фанерою), щоб верхній шар бетону не схопився раніше.

Через тиждень, після того, як фундамент був залитий, знімаємо опалубку. Зведення будинку можна починати приблизно через 10 днів після заливки фундаменту, а здійснювати гідроізоляції та теплоізоляції не раніше ніж через 14 днів. Невиконання призведе до: деформації стін, утворення тріщин і навіть руйнувань споруди.

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту необхідна для того, щоб волога, що знаходиться в грунті не потрапила в фундамент. Для гідроізоляції, в місцях зіткнення фундаменту з грунтом, укладають шар бітуму. Нульовий рівень і цоколь розділяють руберойдом, так само основну стіну й цоколь будинку. Невиконання призведе до: вологості в будинку, відсирівших стін, утворення цвілі й не збереженню тепла в приміщенні.

Збереження цоколя

Для збереження цоколя від природних впливів (дощу, снігу) необхідно зробити облицювання (плиткою, природним каменем) або оштукатурювання зовнішніх стін. Замазувати шви можна через 2-3 дні після облицювання. У цоколі необхідний отвір вентиляційного характеру для провітрювання підпільних просторів. Невиконання призведе до: зайвої вогкості в приміщенні й руйнування цокольного простору.

Вимощення

Вимощення захищає фундамент від води, що знаходиться на поверхні. Виготовляють його з ухилом від фундаменту шириною 0,75-1 см, з бетону або асфальту. Невиконання призведе до: розмивання грунту навколо будови.

Водовідвід даху

Водовідвід потрібен для захисту вимощення від розмивання дощовою водою. Встановлюють відведення за допомогою водостічних труб і спеціальних жолобів для зливу. Невиконання призведе до: руйнування вимощення, фундаменту й потрапляння води в цокольний поверх, що призведе до вогкості в приміщенні.