​6 помилок,які необхдно уникати при спілкуванні з російською жінкою

Чоловіки віддають перевагу російській жінці в надії знайти дружину з традиційними цінностями. На сьогоднішній день ще багато російськомовних жінок, які не змогли знайти щастя у своїх будинках. Ці красиві слов'янські жінки воліють насамперед їх успішне життя любові, і вони готові покинути свою країну, щоб знайти свою любов за кордоном, особливо в Квебеку і Франції. Коли ви починаєте дружні або романтичні стосунки з російськомовною жінкою, не слід забувати про культурних відмінностях між Східною Європою та Північною Америкою та навіть Західною Європою. Для того, щоб врятувати вас від помилок і здійснення в підхід, який принесе вам розчарування і зробити тисячі кілометрів на літаку, щоб зустрітися з жінкою зі Східної Європи без його очікувань, CQMI пропонує вам кілька корисних порад, якщо ви дійсно хочете досягти успіху у спокусі вашої слов'янської жінки, незалежно від того, вона прибуває з Росії, України, Молдови, Литви чи Казахстану.

Ві можете соблюдать filles russes и любая русская женщина обязательно станет Вашей.

1. Уникайте того, щоб бути занадто знайомим з російською жінкою, принаймні спочатку.

У російській культурі жінці потрібно трохи часу, щоб адаптуватися до особи, з якою вона стикається, і чи може вона довіряти йому. Російські дами не звикли до відкритих і стихійних відносин з самого початку. Вони займають час, щоб пізнати один одного та побудувати свої особисті стосунки. Тому не намагайтеся швидко перейти до режиму спілкування, добре знайомого з російськомовною жінкою, бути терплячим і пристосуватися до слов'янського ритму.

2. Будьте оптимістичними і довіряйте собі, спілкуючись зі слов'янською жінкою.

Важливо знати, що жінки в Східній Європі цінують свою зовнішність: одяг, макіяж, перукарні та ін Якщо ви хочете підкорити серце російськомовної жінки і отримати позитивний результат ваших кроків - піклуйтеся про себе. Вони ненавидять "невдахи" і шукають реалістичних і прагматичних чоловіків. Російські жінки люблять чоловіків, які мають темперамент і знають, чого хочуть. Тому ніколи не приймайте відчайдушну поведінку. Прийняти спосіб життя, який надихне даму Росії приєднатися до вас.

3. Російськомовні жінки пишаються своєю країною, традиціями та історією.

Якщо ви починаєте критикувати Україну або Росію, коли приїжджаєте в країну жінки своїх мрій, не чекайте чудес соблазнів. Чоловіки, які беруть на себе труднощі, щоб вивчити кілька фраз російської до їхньої подорожі, набагато краще сприймаються, ніж претензійні люди, які приходять на завойовану землю. Країни колишнього Радянського Союзу не є країнами третього світу. Тож їдьте до Москви або Санкт-Петербурга, і ви знайдете традиції та тисячолітню історію. Дивіться Музей Ермітажу, який ви побачите.

4. Зверніть увагу на ваш гумор з російськими жінками.

Справа в тому, що росіяни не посміхаються багато в повсякденному житті не означає, що у них немає почуття гумору, але вони не посміхаються без причини і навіть менше іноземців. Треба знати, що гумор у кожній культурі інший. Почуття гумору російськомовних жінок теж інше: вони, як правило, віддають перевагу гарні жарти, з непрямим гумором.

5. Гроші - табуюча тема з російськомовною жінкою.

Ви ніколи не повинні говорити про гроші жінці в Східній Європі, особливо якщо мова йде про вартість шлюбного агентства, яке ви заплатили за її зустріч. Це може призвести до того, що ваш кореспондент повірить, що ви купили його, і це убезпечить вас від вас.

6. Знайомтеся з кількома російськими членами

Якщо ви питаєте себе про порядність зустрічі кількох членів під час поїздки до Східної Європи, то слід розуміти, що шлях, який ви берете, не короткий, і в цьому випадку мати можливість ще кількох зустрічей з жінками з нашого агентства знайомств. Звичайно, не рекомендується інформувати свого улюбленого члена. Вона буде розчарована, дізнавшись про те, що вона не буде унікальною, і що вона є лише кандидатом серед інших жінок шлюбного агентства. Виходячи з успішного досвіду роботи наших партнерів, ми можемо впевнено сказати, що часто трапляється, що "екстра" зустріч стає найважливішою зустріччю. З іншого боку, якщо ваша кореспонденція стала дуже емоційною та емоційною, то краще присвятити себе нараді лише з обраним вами. Це було, наприклад, справа Марселя 66 років, про яку ви можете побачити свідчення.