​Боротьба з водонагрівачем

Коли водонагрівач видає звуки, причиною зазвичай стає осад, який протягом багатьох років накопичився на дні бака. Коли газовий пальник включена для повторного нагріву води, осад перешкоджає теплопередачі між дном резервуара і водою. Локалізоване кип'ятіння води в осаді створює шум.

Качественные и оригинальные межкомнатные двери со склада купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можливо, ви зможете виправити проблему, слив водонагрівач. Приєднайте шланг до клапану на дні бака. Запустіть шланг на в відро і видаліть кілька галонів води. Повторіть цю процедуру кілька разів протягом наступних кількох днів, дозволяючи матеріалу осідати на дно резервуара, щоб ви могли злити його. Будьте готові додати ковпачок садового шланга до різьбового штуцера клапана, так як осад часто застряє всередині клапана, і він не може щільно закритися. Кришка садового шланга повинна мати м'яку прокладку для ущільнення клапана.

Якщо осад затвердів в баку, ви не зможете його злити. Зрештою вам доведеться замінити нагрівач. Ця проблема посилюється, якщо ваш будинок має тверду воду з колодязя і не містить пом'якшення води.

Для регулярного обслуговування видаліть кілька галонів води з дна резервуара два рази в рік. Це продовжить термін служби зменшить витрати енергії і допоможе усунути осад від іншої частини системи водопроводу.