Будівельна плівка дуже затребувана

Будівельна плівка використовується для накриття меблів, підлог, електротехніки, верстатів на виробництві під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Будівельна плівка виготовляється з поліетилену і має різну структуру, колір і щільність. Зазвичай це тонка, міцна плівка чорного або сірого кольору. Дуже рідко можна купити білу поліетиленову будівельну плівку.

Качественная и надежная пленка строительная по выгодной цене.

Будівельні майданчики, де зберігаються матеріали, і на складах, будівельну плівку використовують для накривання та захисту матеріалів від впливу опадів, вітру і пилу. Також будівельної плівкою накривають незавершені будівельні конструкції або елементи, які вимагають збереження сухості споруди.
Поліетиленову плівку використовують також в якості теплоізоляційного матеріалу і для гідроізоляції підвалів, цокольних приміщень, горищних приміщень і дахів. Для установки штучних водойм також встановлюють плівку у запобігання витоку води.

У виробництві плівки використовуються якісні, екологічно чисті матеріали, що дозволяють витримувати великі навантаження на розрив і на натяг. Це поліетилен вторинної обробки, який має відмінності від первинної обробки, лише меншою здатністю до пропускання світла. Використовується в температурних діапазонах від -50ºС до + 60ºС. Гідроізоляційна плівка має волокнисту структуру у вигляді рукава. Вона має широке застосування в будівництві та ремонті.

Процес гідроізоляції є одним з найбільш популярних і ефективних способів захисту приміщення від впливу зовнішнього середовища, і запобігати появі вологості всередині приміщення. Тому для цього використовують поліетиленову плівку, яка служить як гидробарьером, Тіакі і гідроізоляцією приміщень будь-якого призначень.