Доступне та якісне посилення сигналу мобільного звязкуУ Вас погано ловить мобільний телефон або смартфон, Вам доводиться підходити ближче до вікна або навіть виходити на вулицю, щоб поговорити по стільниковому телефону?

Причиною поганого прийому GSM-сигналу можуть бути товсті бетонні стіни і перегородки, відсутність вікон, підвальне або напівпідвальне розташування об'єкта, розташування будинку в низині або віддалене розташування від базових станцій і вишок операторів.

Вы можете приобрести качественный репитер по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Вирішити проблему зв'язку в цих місцях допоможе установка репитера потрібного діапазону, зовнішньої і внутрішніх антен, підключених до нього. Наші системи посилення універсальні і дозволяють поліпшити мобільний зв'язок усіх операторів, також за допомогою підсилювачів стільникового зв'язку можна забезпечити якісне покриття 3G і 4G LTE на Вашому об'єкті операторів Мегафон, МТС, Теле 2, Білайн (Вимпелком), Ростелеком, Yota. Впевнений прийом сигналів мобільного зв'язку в стандартах 3G / 4G дозволить користуватися послугами пакетної передачі даних, іншими словами використовувати мобільний інтернет на високих швидкостях.

Ви зможете вільно переміщатися по приміщенню і не бути прив'язаним до місця найкращого прийому, як було раніше.

Як працює ретрансляція?

Для того щоб посилити зв'язок в будь-якому приміщенні або приміщенні, абсолютно не потрібно серйозних капіталовкладень. Фахівці нашої компанії швидко і акуратно виконають у вашому офісі, будинку, діловому центрі, ресторані або на будь-якому іншому об'єкті монтаж комплекту відповідного устаткування. У спрощеному вигляді система являє собою ретрансляція (підсилювач стільникового зв'язку) і дві антени - зовнішня і внутрішня.


Однак іноді недостатньо просто купити підсилювач зв'язку і встановити його в приміщенні. Ключовим завданням є точний розрахунок параметрів системи - коефіцієнта посилення і вихідної потужності, необхідних і достатніх для покриття потрібної площі при наявному на об'єкті рівні сигналу. Це гарантує мінімальні витрати при оптимальній якості зв'язку.

Кваліфіковані інженери компанії «Смуга частот» накопичили багатий досвід по установці систем посилення стільникового зв'язку, а також сигналу 3G і 4G на найрізноманітніших об'єктах. Досягти бездоганного результату нам допомагає високий рівень професійних знань, а також використання передового обладнання.