Каркасні Будинки Екопан

Каркасні будинки, пресування на власному спеціалізованому обладнанні сендвіч-панелей за технологією "Екопан", будівництво каркасних будинків, проекти каркасних будинків, все це лише мала частина послуг, які "Екопан-Урал" пропонує своїм клієнтам.

 

Каркасні будинки на сьогодні це саме доступне житло. Каркасні будинки мають максимально вигідне співвідношення ціни і якості.При мінімальних витратах на будівництво каркасних будинків, ви отримуєте тепле, екологічно чисте, комфортне житло відповідає всім вимогам.При будівництві каркасних будинків застосовується технологія "Екопан".

   

Компанія "Екопан-Урал" має власну технологічну лінію, по виробництву сендвіч-панелей "Екопан", що істотно впливає на вартість будівництва каркасних будинків.Створюючи ваш індивідуальний проект каркасного будинку "Екопан-Урал" з особливою увагою ставиться до побажань клієнтів.Також "Екопан-Урал" може запропонувати типові проекти каркасних будинків.

Возможно вам понравится

ЕкоДомСтрой Іркутськ Каркасні
ЕкоДомСтрой Іркутськ Каркасні
Екопан на ТБ! Каркасні
Екопан на ТБ! Каркасні

Експерти розповіли як вибрати квартиру в новобудові & NBSP; & mdash; & NBSP; Компанія SV Development
Природно, це може зажадати додаткових витрат на утеплення або охолодження приміщень.Ще одним суттєвим недоліком панельного будинку називають наявність внутрішніх несучих стін, а це означає, що про перепланування або ремонті з переносом стін доведеться забути.