Утеплення Каркасного Будинку Ековатою

изоляция эковатой

Вибираємо матеріалБудівництво вашого заміського будинку - це не тільки приємні клопоти і велика подія, але і довгий і складний процес. Один з ключових питань, яке вам належить вирішити на початковому етапі - з якого матеріалу і за якою технологією цей будинок буде зводитися. Про те, які зараз найбільш популярні види матеріалів існують ми і розповімо в нашій статті.
Устройство чернового пола

Підлоги, як і стіни, і дах каркасного будинку, повинні бути утеплені. Якщо цього не зробити, все тепло буде витрачатися на прогрівання вашої підвальній частині і землі. Утеплена підлога дозволяє зберегти тепло в будинку і не пропускати холодне повітря від землі.

При виборі матеріалу потрібно обов'язково орієнтуватися на наступні параметри майбутньої будови:

• поверховість будівлі;

• кліматична зона, в якій буде проводитися будівництво;

• якість грунту, на якому будуть проводитися роботи.

• естетичне сприйняття матеріалу, власниками будинку.

Варто розуміти, що від того, який матеріал для будівництва буде обраний, залежать і різні властивості будови, такі як міцність, довговічність, теплосберегаємості. Будинок з каменюБагато людей вважають за краще будувати будинки з матеріалів, те саме каменю. Це може бути: цегла, бетон (моноліт), пінобетон, газобетон. Цегла - найбільш міцний гігроскопічний матеріал. Тим не менш, рівень радіоактивності, в порівнянні з пінобетоном і газобетоном, у цегли найвищий.

По низкой цене купить стальной радиатор можно только онлайн.

За теплоізоляційними властивостями пінобетон в 5-7 разів перевершує цегла. Чим легше пінобетон, тим він тепліше, чим важче - тим міцніше. Зараз при кладці кам'яних будинків (залежно від навантажень) пінобетон комбінують з цеглою. Товсті кам'яні стіни в будинку акумулюють теплову енергію. Взимку стіни запасають тепло, а влітку навпаки, «остуджують» будинок в спеку. Тут проблема існує з опаленням - взимку потрібно досить велика кількість палива, щоб прогріти будинок після простою.


Каркасный дом

Більш часте вкладання лаг, є надлишковим і не додає будь-яких плюсів в конструкції. Перед тим як укладати всі лаги і закріплювати їх до нижньої обв'язки, необхідно повністю очистити підвальне приміщення від бруду та сміття. Укладаємо лаги з упором на фундамент по обидва боки. Упор повинен бути не менше 10 см. Всі лаги повинні бути добре пройдені антисептиком. Залежно від використовуваного матеріалу для лаг, а також якості фундаменту, можливо, доведеться трохи обробити самі лаги, так щоб полова дошка стосувалася їх усіх. Також потрібно, щоб лаги лежали рівно на фундаменті без гойдання. Пристрій чорнової підлогиРозставивши і закріпивши все лаги, нам потрібно зайнятися пристроєм чорнової підлоги, який потрібен тільки для укладання утеплювача між лаг. Чернової підлога робиться з обрізної дошки 100х25 мм.

Возможно вам понравится

Строительство каркасного дома
Строительство каркасного дома
7- Каркасное строительство дома
7- Каркасное строительство дома
Утепление каркасного дома
Утепление каркасного дома
эковата
эковата

О, пять по двадцать пять

—  MKRU
Монолитно-каркасное строение предполагает одинарные кирпичные перегородки толщиной 250 мм, межкомнатные стены, стены в ванных и санузлах будут толщиной 120 мм. Если внутренние стены обладают ..

Первый дом жилого квартала «Ключевой» сдали в Ижевске

—  Комсомольская правда
5-этажная часть выполнена из теплоблоков, заполненных утеплителем по технологии КАВАГ, 9-этажная – по стандартной для Ижевска технологии монолитно-каркасного строительства. Все квартиры в этом доме уже реализованы, и в ближайшее время жильцы справят новоселье.