Сім простих способів підвищення вартості вашого будинку

Збільшення вартості вашого будинку простіше, ніж ви думаєте. Але ось річ - вдома не є дешевим. Витрати дуже різні. Але існують прості способи підвищити вартість вашого будинку незалежно від того, який ваш бюджет. Дотримуючись цих порад, ви покращуватимете вартість свого будинку, перш ніж дізнатись про це.

Перевірте це

Не кожен вдома поліпшення суто в косметичних цілях. Перевірте зараження термітів, погіршуючи дахи та навіть застарілі електричні системи. Це допомагає найняти фахівця для перевірки частин будинку, які ви зазвичай не бачите, оскільки можуть бути спричинені проблеми, які можуть суттєво вплинути на вартість вашого майна. Навіть, здавалося б, малі проблеми, такі як витік води, можуть швидко перерости в більш істотні, дорожчі проблеми. Тому, чим довше ви намагаєтесь відкласти ремонти, тим більші будуть проблеми.

Плануйте переробку

Найшвидший спосіб збільшити вартість вашого будинку на ринку - це планування. Подивіться на те, що модернізації, які ви робите, ретельно продумані, а не лише імпульсом. Плануйте повільно, якщо треба. Щоб розпочати, почніть, створивши список речей, які ви хочете змінити, а також оновлень, які ви хочете зробити. Вам не потрібно занадто багато уваги приділяти організації.

Замість цього спробуйте скуштувати все. Як довго ви плануєте жити у вашому домі? Якщо ви маєте намір продати найближчим часом, поговоримо з ріелтором і почніть обговорювати план продажу.

Перефарбувати

Один з найпростіших і економічно ефективних способів скоротити витрати, коли мова йде про вдосконалення будинку, перефарбовування. Ваш будинок не тільки буде чистим та оновленим, але також створює цінність. Вибираючи кольори, майте на увазі, що більшість людей віддають перевагу більш нейтральним відтінкам. Щоб дати вам уявлення, галон фарби коштує близько 25 доларів, залишаючи вас достатньо грошей, щоб придбати інші матеріали, такі як пензлі, стрічки та капелюшки.

Скорочення витрат на енергію

Сума готівкових коштів, які ви купуєте щомісяця для рахунків за електроенергію, може здатися фіксованою, але більшість місцевих комунальних підприємств там забезпечують безкоштовні енергетичні аудити, які можуть допомогти максимізувати енергоефективність вашого будинку. Це дозволить заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Обмінюйтеся однією кімнатою за один раз

Один із способів зробити розумні вдосконалення полягає в тому, щоб вирішити одну кімнату за раз. Навіть прості цілі, такі як живопис у вітальні або збивання стіни, роблять ваші проекти досяжними доти, доки ви залишатиметеся зобов'язаними до досягнення цих простих цілей. Щоб отримати потрібні результати, спробуйте розбити їх у списку категорій, які базуються на вартості. Потім подумайте про те, скільки часу кожен проект виконає для вас. Виберіть проект, який ідеально відповідає вашому бюджету, рівнем комфорту та дізнавайтеся, чи це працює протягом певного періоду часу.

Шукайте натхнення

Якщо наймати дизайнера є виходом з вашого бюджету, альтернативою є пошук інспірації в Інтернеті на веб-сайтах, дизайнерських журналах та телевізійних шоу. Запустіть список справ і створіть власний проект.

Пошук правильних фахівців для вашого будинку

Якщо ви хочете продати свій будинок, важливо побачити правильний набір людей, таких як іпотечний фахівець. Незалежно від вашої ситуації ці професіонали допоможуть вам знайти найкращу пропозицію захисту та оренду на ринку. Ви матимете душевний спокій, знаючи, що професіонали будуть тісно співпрацювати з вами для досягнення ваших цілей.