Утеплення Дахи Каркасного Будинки

как правильно утеплить каркасный домЗвичайно, існують менш ефективні ізолятори. Наприклад, відходи деревообробки (тирса), керамзит, різноманітний шлак, лляні очоси і навіть солома.Не можна сказати, що їх використання категорично заборонено. Кожен власник часто сам приймає рішення, як правильно утеплити каркасний будинок, внаслідок чого вибирає відповідну саме для нього продукцію.У той же час перераховані матеріали мають деякими істотними недоліками.

 

Скажімо, передбачають створення більш товстою стіновий конструкції.Тирса - улюблені ласощі гризунів. Тому без додаткової обробки вони не застосовуються.Керамзит хороший для фундаментів і підпіллям, але зі стінами поєднується погано.

 

До речі, раз згадали стінки, треба пояснити, що під «утепленням» часто мається на увазі робота саме з ними.Ізолювати підлогу та інші подібні ділянки теж треба, але стінових конструкцій приділяється гранична увага. как утеплить каркасный домЧи не заізоліруете стінки, теплозахист підлог, стель і даху допоможе мало.

 

Минвата як рекомендований утеплювальний матеріал

 

Вище ми привели цілих чотири матеріали, тому обов'язково повинен був виникнути питання, чим краще утеплити каркасний будинок, ватою або пенопластмассой? Радимо взяти вату.Важливо, щоб щільність виробів точно відповідала зазначеній раніше.Мінвата не відрізняється горючестью, забезпечує нормальну звукову ізоляцію і не доставляє особливих проблем в процесі утеплювальних робіт.

 

чем лучше утеплить каркасный домЯкщо порівнювати мінеральну вату зі скловолокнистим мінеральним аналогом, вона більш ефективна при роботі з вертикальними поверхнями.По-перше, не дає усадку. По-друге, не мнеться під впливом різних сил.Все це стосується матеріалу заданої щільності.

 

Затребуваність в каркасних будинках настільки велика, що багато освоюють ці технології самостійно, і починають будівництво каркасного будинку своїми руками. Тим більше що це не такий вже складний процес, як може здатися спочатку.

 

Рекомендація з використання мінвати зовсім не означає, ніби інші матеріали є поганими.Уникайте тирси, керамзиту і пр. Той же пінопласт або пінополістирол нормально вирішить утеплювальні завдання.Просто ми вирішили розглядати питання в контексті мінералізованих ізоляторів.

Возможно вам понравится

Утепление дома, каркасное
Утепление дома, каркасное
Утепление крыши
Утепление крыши

Влаго-ветроизоляция Ондутис А100 (35 м2)  —  Бизнес-справочник "Пульс цен"
Ондутис А100 — это влаго-ветрозащита стен дома и скатных крыш с внешней стороны. Пленка Ондутис А100 является надежной изоляцией наружных стен. Она защищает утеплитель и внутренние конструкции дома от влаги, конденсата и проникновения холодного воздуха.