Утеплення Каркасного Будинки

Утеплитель каркасного дома  

Сучасні природні утеплювачі

 

Мати (плити) з льону та конопляної пеньки - сучасний і екологічний утеплювач для каркасного будинку.Утеплювачі з рослинних волокон мають ряд унікальних властивостей, якими не володіють інші види теплоізоляції.Використовуючи ці матеріали, можна побудувати теплий каркасний будинок, який по мікроклімату буде близький до будинку з дерева.

 

Льон і коноплі - натуральні екологічно чисті матеріали.Подібно дереву, вони мають капілярну структуру і, як і дерево, можуть вбирати і віддавати вологу, зберігаючи свої теплоізоляційні властивості. Теплоизоляция каркасных стенВолога усмоктується всередину волокон-капілярів і легко виводиться назад.Це знижує утворення конденсату і забезпечує природне регулювання вологості в приміщенні.Такі каркасні стіни не вимагають пароізоляції: замість неї застосовується спеціальна паропроникна мембрана.Тому в будинку не створюється ефекту "акваріума" і підтримується сприятливий мікроклімат.Саме так використовуються рослинні утеплювачі при будівництві каркасних будинків в Європі, в тому числі у Фінляндії, де клімат схожий на російський.

 

Теплопровідність льняного і конопляного утеплювача приблизно в 4 рази нижче, ніж у хвойної деревини (сосна і ялина - 0, 10 - 0, 18 Вт / м * град.в залежності від вологості, плити з конопель - 0, 039-0, 040 Вт / м * град.). Таким чином, застосування природного теплоізоляції дозволяє побудувати будинок, який буде не тільки відповідати всім нормам з енергозбереження, а й перевершувати їх.

 

Конструкція каркасної стіни з лляною або пеньковим утеплювачем - загальна схема

       
 

Схема uteplenie додому каркаса, пиріг стіни

 
 
     
  1. - внутрішньої обшивки  
  2.  
  3. - повітряний прошарок для комунікацій або додатковий шар утеплювача між горизонтальними брусками обрешітки (необов'язково)  
  4.  
  5. - пароогранічітельний матеріал замість пароізоляції  
  6.  
  7. - uteplitel 'між stojkami туші  

Возможно вам понравится

4 - Утепление. Каркасное
4 - Утепление. Каркасное
Каркасный дом. Теплоизоляция
Каркасный дом. Теплоизоляция
Каркасный дом Уникальная
Каркасный дом Уникальная
Утепление каркасного дома
Утепление каркасного дома

О, пять по двадцать пять  —  MKRU
Монолитно-каркасное строение предполагает одинарные кирпичные перегородки толщиной 250 мм, межкомнатные стены, стены в ванных и санузлах будут толщиной 120 мм. Если внутренние стены обладают ..

Первый дом жилого квартала «Ключевой» сдали в Ижевске  —  Комсомольская правда
5-этажная часть выполнена из теплоблоков, заполненных утеплителем по технологии КАВАГ, 9-этажная – по стандартной для Ижевска технологии монолитно-каркасного строительства. Все квартиры в этом доме уже реализованы, и в ближайшее время жильцы справят новоселье.