Утеплення Каркасного Будинки мінеральною ватою

утепление стен каркасного домаОстаннім часом, все більшої популярності набирають будинки побудовані за каркасною технологією.Це не дивно. Каркасний будинок коштує в кілька разів дешевше в порівнянні з будинками з традиційних матеріалів і будується значно швидше.До того ж, деякі роботи можна виконати своїми руками, що так само знизить витрати на будівництво.

 

Фундамент для каркасного будинку може бути будь-який, адже будинок, за будівельними мірками вважається легким.Під такий звичайної закладають стовпчастий фундамент або фундамент на гвинтових палях.Але, якщо ви вирішили побудувати будинок з підвалом, то доведеться будувати заглиблений стрічковий фундамент.Правда і в цей случає, будинок побудований за каркасною технологією буде найбільш економічним.

 

uteplenie-stenПри будівництві каркасного будинку, кожна людина хоче, щоб в його будинку було тепло, а рахунки за обігрів були мінімальними.Тому, запитання утеплення каркасного будинку і вибору підходящого утеплювача стають пріоритетними.

 

В даній статті, ми зробимо огляд найбільш популярних утеплювачів для каркасних будинків, розглянемо яка конструкція каркасних стін з утеплювачем і приведемо розрахунок товщини утеплювача для такого будинку.

 

Утеплювач для каркасного будинку

 

Після будівництва несучої конструкції, починається етап утеплення, і тут виникає безліч питань.Найпершим питанням буде «Який матеріал обрати для утеплення?»

 

каменная ватаІснують різні матеріали для утеплення.Найбільш популярними є пінопласт, екструдований пінополістирол, базальтова або по-іншому кам'яна вата, скловата, ековата, різні сипучі і напилювані утеплювачі.Як же вибрати з усього цього різноманіття?

 

Для каркасних будинків, утеплення за допомогою пінопласту або пінополістиролу не підходять за такою причини.Якщо ви щільно укладіть такий утеплювач в міжкаркасного простір, то з часом, дерев'яна конструкція може всохнути або навпаки трохи збільшиться в обсязі через природних властивостей деревини, що призведе до появи щілин між утеплювачем і каркасом.

 

Як ви розумієте, через ці щілини буде йти тепло, а все утеплення стане не ефективним.З цієї причини застосовують матеріали, що володіють певною пружністю т.е. навіть якщо дерев'яний каркас трохи змінить свою форму, ніяких щілин не з'являться, а простір, що звільнився заповниться утеплювачем.

 

Одну частину утеплювачів ми вже прибрали, залишилося вибрати з решти.

Возможно вам понравится

Утепление дома с
Утепление дома с
О вреде минеральной ваты.mp4
О вреде минеральной ваты.mp4
утепление дома. экотермикс
утепление дома. экотермикс
Минеральная вата не работает
Минеральная вата не работает

Совет Федерации РФ планирует запретить дрифтерный промысел в России  —  Интерновости.ру
Совет Федерации РФ планирует запретить дрифтерный промысел в России. 10.9.2014 09:47. Совет Федерации РФ планирует запретить дрифтерный промысел в России Фото: vk.com. Члены Совет Федерации РФ сообщили о своем решении добиваться запрета на дрифтерный промысел в России.