Утеплення Каркасного Будинку Піноізолом

ТОВ "ТЕПЛОСВІТ ЕКО"

Технологія сьогодення і майбутнього

Безшовна тепло, гідро, звукоізоляціяпінополіуретаном 1м.кв.Різна щільністьРоботи з напилювання до 300р. м.кв. + компоненти
або з пиломатеріалу (утеплення методом заливки ППУ)4000р. м.кв.

В наше время большой популярностью пользуется обучение детей за рубежом. Потому что получив среднее образование за границей , перед ребенком открываются большие преимущества поступления в высшие учебные заведения и перспективы дальнейшего карьерного роста.

Робота з напилювання й заливки пінополіуретану: тепло-холодильного обладнання, утеплення покрівлі, резервуарів, контейнерів, стін, дахів, мансард, овочесховищ, теплиць, підлог, підвалів, між панельних стиків житлових і виробничих будівель, ізотермічних ємностей і автофургонів ангарів і модулів, технологічного обладнання, трубопроводів теплотрас, вентиляційних шахт і повітроводів, захисне покриття для металоконструкцій і фундаменту. Зберігаючи теплоізоляційні властивості при температурі від -150 ºС до +180 ºС від 40 до 70 років.

3 смППУ замінює: 7 см пінопласту (піноізолу), 12 см мінвати, 25 см керамзиту.

Для виготовлення цих плит використовують два матеріали GB3 (конструкційна плита високої щільності Greenboard) і пінополіуретан, кращі конструкційні й теплоізоляційні якості яких вони і поєднують в собі. СИП-панель це не просто матеріал, а практично готова частина стіни будинку, простінку або покрівлі.

Конструкція СИП-панелі нагадує листковий пиріг, зовні знаходяться шари GB3, а всередині, між цими зовнішніми шарами прокладений шар пінополіуретану. Торці такої панелі сконструйовані спеціальним чином, що дозволяє досягти максимальної теплоізоляції, посилення каркаса і підвищення міцності побудованого будинку. По краях СИП-панелі вмонтовані дерев'яні бруси, на одному кінці брус утворює паз, за допомогою якого і відбувається з'єднання панелей.

Плити GB3- це відмінний матеріал для будівельних робіт, так як вони чудово ріжуться, свердляться, склеюються будь-якими видами клею, а так само чудово утримують в собі різного роду кріпильний матеріал. Вони мають відмінний рівень вологостійкості, вогнетривкості і міцності (950 кг / м3). Фахівці розрізняють велика кількість різновидів даних панелей, але в будівельних роботах застосовують саме GB3, так як вони призначені для виготовлення несучих конструкцій, навіть в умовах високого рівня вологості. Варто також відзначити, що GB3 відповідає європейському класу Е1, це, безсумнівно, підтверджує екологічну безпеку даного матеріалу.

Возможно вам понравится

Утепление стен пеноизолом. как
Утепление стен пеноизолом. как
Пеноизол утепление стены
Пеноизол утепление стены

Ніздрюватий бетон як «штучне дерево»

& Nbsp; & mdash; & NBSP; ID Липецьк газета
В addition'll Ніздрюватий бетон застосовується і в монолітно-karkasnom Будівельні mnogoétažnogo додому для заповнення proemov.Економія будівельних матеріалів тут очевидна. А так як стінові блоки .. Ніздрюватий бетон можна використовувати і без додаткового утеплення.