Утеплення Пола Каркасного Будинки

Підлоги, як і стіни, і дах каркасного будинку, повинні бути утеплені. Якщо цього не зробити, все тепло буде витрачатися на прогрівання вашої підвальній частині і землі. Устройство чернового полаУтеплена підлога дозволяє зберегти тепло в будинку і не пропускати холодне повітря від землі. Принцип утеплення підлоги в будинку аналогічний утепленню стін каркасного будинку. Залежно від того, як влаштований підлогу в будинку, ми і будемо діяти. Зазвичай це лаги, які спираються на фундамент або опорні стовпи. Лаги слід укладати з проміжком не більше 58 см. Тоді ми просто буде розгортати утеплювач потрібної довжини. Більша відстань між лагами незручно не тільки для укладання утеплювача, а й у зв'язку з тим, що шпунтована дошка для з часом може прогнутися або деформуватися. 

Більш часте вкладання лаг, є надлишковим і не додає будь-яких плюсів в конструкції. Перед тим як укладати всі лаги і закріплювати їх до нижньої обв'язки, необхідно повністю очистити підвальне приміщення від бруду та сміття. Укладаємо лаги з упором на фундамент по обидва боки. Упор повинен бути не менше 10 см. Всі лаги повинні бути добре пройдені антисептиком. Залежно від використовуваного матеріалу для лаг, а також якості фундаменту, можливо, доведеться трохи обробити самі лаги, так щоб полова дошка стосувалася їх усіх. Також потрібно, щоб лаги лежали рівно на фундаменті без гойдання. Пристрій чорнової підлогиРозставивши і закріпивши все лаги, нам потрібно зайнятися пристроєм чорнової підлоги, який потрібен тільки для укладання утеплювача між лаг. Чернової підлога робиться з обрізної дошки 100х25 мм. Укладати дошки можна по-різному. Один з найпростіших варіантів у виконанні:прикручуємо бруси 5 * 5см знизу і поперек всіх лаг, щоб розділити відстань кімнати. Можна розділити простір на 2, 3 або більше частин, все залежить від розмірів кімнати. Утепление пола в каркасном доме


Тоді обрізну дошку потрібної довжини, також оброблену антисептиком, укладаємо паралельно лагам, між ними. Краї дощок будуть спиратися на фундамент, в середині буде підтримка з бруса. Навіть якщо брус вийде з ладу (згниє), то чорнову підлогу буде триматися на фундаменті і не вплине на пристрій всього статі. Уклавши всі дошки між лагами, ми повинні обов'язково прикріпити вітро- вологозахисну мембрану. Робиться це для того, щоб захистити утеплювач від попадання вологи, яка може утворитися зі зміною сезонів (зима - весна), а також при непостійному опаленні будинку в зимовий період. Мембрана кріпиться між лагами із заходом на них, на скріпки за допомогою будівельного степлера через проміжки в 20 - 25 см.

 

Возможно вам понравится

Утепление каркасного дома клип
Утепление каркасного дома клип
Черный пол каркасного дома
Черный пол каркасного дома
Утепление пола каркасного дома
Утепление пола каркасного дома
Утепление пола в каркасном доме
Утепление пола в каркасном доме

Влаго-ветроизоляция Ондутис А100 (35 м2)

—  Бизнес-справочник "Пульс цен"
Ондутис А100 — это влаго-ветрозащита стен дома и скатных крыш с внешней стороны. Пленка Ондутис А100 является надежной изоляцией наружных стен. Она защищает утеплитель и внутренние конструкции дома от влаги, конденсата и проникновения холодного воздуха.