​Вхідні двері в будинок

Вхідні двері в будинок або котедж - це важливий елемент загального дизайну будинку. Проте, при виборі вхідних дверей крім її краси і сполучуваності з дизайном не варто забувати про її основне призначення: це безпека та енергоефективність (збереження тепла). І крім цього звичайно дуже важливо, щоб вхідні двері служила довгі роки і витримувала різні погодні умови.

Качественные входные двери купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вхідні фінські дерев'яні двері в повній мірі відповідають основним критеріям і мають істотні переваги в порівнянні з вхідними залізними дверима. На фото ЛІВОРУЧ вхідні залізні двері після декількох років її експлуатації: фарба вигоріла і частково обсипалася, по низу дверей і в районі ключевіни - корозія металу.

Фінські вхідні дерев'яні двері не схильні до корозії і обмерзання, а також мають більш високі тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Ми пропонуємо перевірені часом вхідні дерев'яні двері від провідних фінських виробників JELD-Wen SUOMI і MATTIOVI. Всі моделі мають вологостійке покриття та поставляються з Фінляндії в комплекті з дверною коробкою і порогом в зібраному вигляді. Це дуже зручно і практично, тому що всі геометричні параметри дверного блоку вже вивірені в заводських умовах і залишається тільки встановити його в підготовлений отвір.

Після установки вхідних дверей Ви забудете про багато проблем. Втрати тепла, утворення криги в зимовий період, а в міжсезоння порушення геометрії і як наслідок перекіс двері в отворі і неможливість відкрити / закрити двері - все, з чим часто стикаються власники заміської нерухомості - всі ці проблеми вирішені фінськими конструкторами та інженерами, щоб вхідні двері служили довго, надійно і забезпечували комфорт і затишок вашого будинку.