Дах Каркасного Будинки Своїми Руками Відео

каркас крыши При зведенні покрівлі «першу скрипку» у всій конструкції грає каркас даху.Саме на каркас припадає основна механічне навантаження, а це значить, що вимоги у міцності, надійності та довговічності каркасу висуваються найвищі.

 

Покрівельний матеріал, утеплювач і гідроізолятор можуть бути самі різні, але якщо каркас зведений з огріхами - пиши пропало: такий дах довго не простоїть.

 

Дуже часто зведення каркаса даху ставить початківців майстрів в тупик. каркас крыши своими руками Однак, якщо розібратися, то нічого нездійсненного в цьому завданні немає, потрібно тільки вибрати щось одне з пропонованого дизайну дахів будинків і взятися за справу.

 

При належному підході, правильному розрахунку і хорошою теоретичній підготовці каркасну частину даху для невеликого будинку можна звести навіть поодинці.

 

При цьому ви не тільки істотно заощадите фінансові кошти, які неминуче були б витрачені на оплату праці найманих майстрів, але й зможете контролювати процес зведення каркаса.

 

А це, в свою чергу, означає, що конструкція вашої покрівлі не піднесе вам неприємних сюрпризів в самий невідповідний момент.

 

В даній статті ми розповімо, як зробити каркас даху самостійно, використовуючи тільки найпоширеніші інструменти і матеріали.

 

Для прикладу ми візьмемо каркас найпоширенішою даху двускатного типу.Але якщо ви освоїте цю технологію, то зводити даху іншої конструкції (шатрові, ламані, односхилі) ви зможете без праці - достатньо буде тільки врахувати особливості тієї чи іншої конструкції.

 

Вибір типу кроквяної системи

 

как сделать каркас крыши Перше, з чим нам необхідно визначитися - це тип кроквяної системи.Будь-яка кроквяна система складається з двох кроквяних ніг, з'єднаних між собою у верхній частині.

 

В нижній частині ноги з'єднуються нижньої стяжкою, яка також може служити основою для горищного міжповерхового перекриття.Однак, в будові такої системи можливі нюанси.

 

Каркас даху будинку може бути побудований на базі стропильних систем двох типів: наслонние і висячої.Як наслонние, так і висяча система крокв може бути застосована в приватному будівництві.


essay typer

Возможно вам понравится

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками
Дах будинку своїми руками: як
Дах будинку своїми руками: як