Оздоблення Каркасного Будинки Усередині

Внутрішню обробку каркасного

Дерево з моди не виходить. Особливий аромат, колір, текстура, природна екологічність і традиційні технології дерев'яного будівництва, незмінні століттями, забезпечують цьому матеріалу таку популярність, яку не викоренити ні пластиком, ні гіпсокартоном.Якщо мова йде про внутрішню обробку дерев'яного будинку.

 

Що на сьогоднішній день пропонує будівельний ринок для обробки заміських будинків? Все залежить від того, з якого матеріалу побудований будинок.Одне не підлягає сумніву: для внутрішньої обробки будинку з бруса, так само як і рублених або каркасних будинків, кращої обробки, ніж дерево, не знайти.

 

Найдемократичніший за ціною, простоті монтажу і декоративним властивостям матеріал - це дерев'яна вагонка.Їй немає рівних в різноманітності текстури і кольору, можливості застосування на різних внутрішніх поверхнях.Нарешті, завдяки вагонці вартість внутрішньої обробки будинку стає доступною для будь-якого бюджету, виділеного для облаштування заміського будинку.

 

Переваги вагонки в якості «дачних» обробки:

 
     
  • Дерево «дихає» і береже тепло.
  •  
  • Дерево економічно - навіть якщо внутрішню обробку заміського будинку виконує будівельна бригада.
  •  
  • Дерево естетично і завжди оригінально, на відміну від уже приївся пластику та гіпсокартону.
  •  
  • Дерево зручно в роботі і приємно у використанні.
  •  
 

Вагонка. Особливості бездоганної обробки

 

Вагонка - це застругані і шпунтовані дошки різних розмірів.Вона підходить для обробки і стін, і стель. Але, що б не говорили сусіди і друзі, а оздоблення дачного будинку всередині, іншими словами, укладання вагонки вимагає дотримання правил, і без навичок за таку роботу братися не варто.

 

Справжні фахівці вважають за краще використовувати для роботи тільки якісний, сухий матеріал.До укладання дошки просочують антисептиком, а вже після того, як висохнуть, кріплять вертикальним або горизонтальним становищем на обрешітку або, якщо стіни-стелі рівні, прямо на них.

 

Якщо для внутрішньої обробки брусового будинку, каркасного або бревенчатого обрана вертикальна облицювання, роботу починають з кута, надійно закріпивши першу панель.Залежно від способу кріплення - відкритого чи закритого - застосовується кріплення: цвяхи, скоби, кляймери або саморізи.

Возможно вам понравится