Оздоблення Каркасного Будинки

Оздоблення фасаду клінкерною

Зовнішня обробка каркасного будинку - мільйон ідей.  
Найбільш творчий момент в проектуванні каркасніков - вибір його зовнішньої обробки.Адже оздоблення каркасного будинку може бути найрізноманітнішою, і саме такого типу будинку можуть дозволити вибирати, як же виглядатиме ваш будинок у підсумку.

Качественный диплом Вы можете купить на сайте kupit-diploma.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зовнішня обробка будинку - це по суті його візитна картка, адже навіть самий непоказний будинок за допомогою оздоблювальних робіт фасаду можна перетворити на палац.Розглянемо деякі варіанти обробки фасаду, які є найбільш популярними в Росії.
1. Оздоблення каркасних стін сайдингом  
Зовнішня обробка будинку сайдингом - це бюджетний варіант фасаду, який, тим не менш, досить гарний, практичний і має високі експлуатаційні якості.
На ринку пропонують пластиковий вініловий, фіброцементний і металевий сайдинг.Використовуючи їх можна імітувати будь-який матеріал: дерево, камінь, штукатурку і надати будинку незвичайний ошатний вид.При хорошому догляді сайдинг хорошої якості прослужить більше 40 років.
Фіброцементний сайдинг широко використовує при будівництві каркасних будинків в США і Канаді.Оброблені ним будинку виглядають гідно. Фіброцемент - це суміш цементу, целюлози і фібри (сполучного).
2. Декоративне оздоблення фасадів блок хаусом  
Зовнішня обробка будинку блок хаусом (імітація колоди) або вуд хаусом (імітація бруса) активно застосовується в будівництві будинків.Вони надають будинкам вид побудованих з бруса або оциліндрованного колоди будівель.Технологія виготовлення цих матеріалів однакова, відрізняються вони тільки формою.Для виготовлення дощок зовнішнього блок хауса або вуд хауса використовують деревину дерев хвойних порід (модрини, ялини, сосни).Дошки з північної деревини більш щільні і стійкі до впливу атмосферних опадів.
Смуги блок хауса випускають різної ширини. Залежно від ширини блок хаус може імітувати оциліндрованої колоди різного діаметру.Для зовнішньої обробки застосовують широку дошку від 150 мм і більше.  
Термін служби такої обробки від 20 років. В порівнянні з ЦСП або вініловим сайдингом блок хаус - це більш дорогий оздоблювальний матеріал.
Гідності блок хауса  
- Не деформується і не розтріскується при експлуатації, його ретельно висушують в заводських умовах;

Возможно вам понравится

Каркасний будинок без оздоблення
Каркасний будинок без оздоблення
каркасний будинок
каркасний будинок
каркасний будинок, оздоблення 1 поверх
каркасний будинок, оздоблення 1 поверх
Оздоблення фасадів каркасного будинку
Оздоблення фасадів каркасного будинку