Будівництво каркасних будинків в Канаді Відео

Cтроительство по канадской технологии

Будівництво будинків на основі дерев'яного каркаса відомо людству з найдавніших часів, але сучасна технологія отримала своє масове поширення в Канаді наприкінці XIX століття. У Канаді, США та багатьох інших країнах люди і зараз живуть у будинках, побудованих понад 100 років тому.Росія в цьому ряду займає особливе місце. У нас люблять дерево. І хоч канадська технологія прийшла до нас недавно, дерев'яні будинки будувалися в Росії з незапам'ятних часів. Москва, Новгород Київ і багато інших міст більше тисячі років тому починали будуватися з дерева. Багато будинків, в яких зараз живуть люди, були побудовані в 19-м і навіть 18-му столітті.А є й більш вражаючі приклади: На Онезьке озеро на острові Кижи в 1714 році була споруджена велична двадцатідвух главая церква, як данина епосі, під назвою "Давня Русь".

Сьогодні цей шедевр дерев'яного зодчества носить назву Преображенський монастир і є всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Як ви вже постіталі, всім дерев'яним спорудам на Кижском цвинтарі зараз 298 років і вони в прекрасному стані.Суть сучасної канадської технології полягає в тому, що основою будинку, хоч і є той самий дерев'яний каркас, але ця дерев'яна конструкція обшивається зсередини і зовні сучасними матеріалами. Фанера ФСФ вологостійка, ОСП, утеплювач, різні захисні мембранні плівки та багато іншого - це резкльтат багаторічного досконалості технологій у будівництві та виробництві. В результаті виходять найтепліші, енергоефективні, що не промокають і не продуваються стіни. Зовні сучасний каркасний будинок облицьовують якими видами матеріалів, а всередині, як правило, обшивають гіпсокартоном, що дає безмежні можливості для творчості і дизайну в інтер'єрної обробці будинку.


На сьогоднішній день класична Канадська дерев'яно-каркасна технологія будівництва будинків є найпопулярнішою в Канаді, США, Японії та багатьох інших країнах. Від 60 до 85% (залежно від країни) людей в цих країнах живуть саме в дерев'яно-каркасних будинках. Ті, хто мав можливість пожити в такому будинку, де чистий і здоровий повітря, де тепло і комфорт, де затишно, а дизайн пестить погляд зсередини і зовні - вже не мислять для себе іншого будинку.

Возможно вам понравится

Строительство загородных
Строительство загородных
Канадский каркасный дом от
Канадский каркасный дом от