Обшивка Каркасного Будинки Блок Хаусом

дом из блокхаусаКожен хоче, щоб його новий будинок був красивим, добротним і по можливості економічним як при будівництві, так і при подальшій експлуатації.Будівництво каркасного будинку (з дерев'яним каркасом) і обшивкою його прекрасним матеріалом - блокхаусом - дозволить втілити в життя такі побажання.

 Рекламное Агентство окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Свого часу ми побудували звичайний брусової будинок і обшили його, але не стандартної вагонкою, а блокхаусом.Будинок вийшов красивим (фото 2) і дуже теплим. Порівнявши конструктивні й технологічні особливості, а також енергозберігаючі якості брусового і каркасного будинку, обшитого блокхаусом, ми дійшли висновку, що обидва варіанти мають близькі експлуатаційні показники.Але будувати каркасний варіант набагато дешевше і швидше, оскільки немає необхідності довгий час витримувати брус для його усадки.

↑ Оздоблення будинку блокхаусом може бути різноманітною.Його можна розташовувати на стінах горизонтально, вертикально і навіть під кутом.І за ціною він відносно недорогий, від 300 до 600 рублів за кв. метр, залежно від його сорту, якості та місця покупки.Плюс вартість його монтажу (якщо наймати фахівців) близько 400 руб.за кв. м.  

Каркасний будинок гарний ще й тим, що дозволяє легко втілити будь-які архітектурні задуми. корпус / фасад двухэтажного каркасного дома Екологічна чистота майбутнього житла при правильному виборі утеплювачів гарантується.А як добре дихається в будинку, що пахне деревом і смолою!

Який потрібен будинок? Для нашої сім'ї бажано мати три спальні.Багато, але обрана нами технологія будівництва (з несучим каркасом) дозволяє без великих витрат розділити площу в будинку на будь-яку кількість кімнат.Кухня-їдальня, нехай невелика, але повинна бути окремою, з усім сучасним обладнанням.Вітальня же - велика, світла і обов'язково з панорамним видом на річку і канал.Звичайно, передпокій з санвузлом та іншими атрибутами, які нерозривно пов'язані з поняттям «заміський будинок з усіма зручностями».Очевидно, що будинок, в якому шість кімнат, на невеликій ділянці краще будувати в два поверхи.

Возможно вам понравится

Монтаж каркасного будинку
Монтаж каркасного будинку
Каркасний будинок монтаж Оренбург
Каркасний будинок монтаж Оренбург
будівництво каркасних будинків
будівництво каркасних будинків
монтаж каркасних будинків
монтаж каркасних будинків